Ürditaimed

Meie seemned on puhtad ja kasvatatud Viljandimaa põldudel. Valik on mitmekesine ja pakub avastamisrõõmu ka nõudlikule kliendile. Enamus taimi siin nimekirjas on teetaimed, aga samal ajal ka ideaalsed meetaimed. Kaks asja, mis sobivad ideaalselt kokku. Kliki pildile ja loe täpset kirjeldust!

Näitan kõiki 8 tulemust

 • Allahindlus!

  Piparmündi risoom (must piparmünt) ÖKO

  2,49 1,99
  Lisa korvi

  Piparmündi risoom (must piparmünt) ÖKO

  2,49 1,99


  Inglismaal aretatud piparmünt, mis on ideaalne teetaim. Kõrge mentoolisisalduse ja keskmise saagiga. Nõuab hea boniteediga maad ja palju valgust. Must piparmünt on võimeline tootma õigete agrotehniliste võtete korral 1 hektarilt 10 ha jagu  risoome. Risoomid on pakendatud väetamata kõduturbasse.

  Kogus: 100g

  RISOOME HAKKAME SAATMA VÄLJA ALATES 15 APRILL!

  EE-ÖKO-03

 • Allahindlus!

  Maroko münt risoom

  2,90 1,99
  Lisa korvi

  Maroko münt risoom

  2,90 1,99


  Maroko mündist tehtud tee on hea pehme maitsega. Ideaalne kokteilimünt. Väga  hea talvekindlusega. Paljuneb edasi risoomidega ja on seetõttu püsik. Ühe pakiga saad 2 meetrise peenra.

   

  Kogus: 100g

  RISOOME HAKKAME SAATMA VÄLJA ALATES 15 APRILL (ÖÖPÄEVANE +5 KRAADI)!

  EE-ÖKO-03

 • Aedsalvei

  1,90
  Lisa korvi

  Aedsalvei

  1,90

  Taim – Mitmeaastane maitse- ja ravimtaim on mesilaste lemmik. Eelistab kasvuks päikesepaistelist, sooja, kerge liivaka ja viljaka mullaga kohta. Ei talu happelisi ja raskeid savikaid muldasid. Seemned külvata märtsis, tõusmed tärkavad 3 nädala jooksul. Aedsalvei vajab kas väga hõredat külvi või pikeerimist. Avamaale istutada juuni algul. Paljuneb hästi ka kevadel või suvel tehtud istikutest. Üsna külmaõrn taim ning vajab talvekatet.

  Kasutamine – Suurepärane maitse- ja ravimtaim. Sobib erinevatele liha- ja kalatoitudele või salatitesse. Ravimtaimena kasutatakse tõmmist kurgu ja ülemiste hingamisteede põletike vastu. Hinnatud taimetõrviku valmistamisel.

  Kogus: 3g

 • Rohemünt ÖKO

  1,90
  Lisa korvi

  Rohemünt ÖKO

  1,90

  Üks lihtsamini kasvatatavaid münte. Muutub väga kiirelt umbrohuks ja ilma keemilise abita väga keeruline vabaneda. Paljuneb nii seemnetest kui risoomidest, mis võivad tõusta ka 20 cm sügavuselt mullast. Väga kõrge saagig ja õlirikas, kuid kuivatades nõuab kõrgemaid kraade kui 45. Madala mentoolisusega.

  Kogus: 0.2g

  EE-ÖKO-03

 • Harilik altee

  1,90
  Lisa korvi

  Harilik altee

  1,90

  Harilik altee on mitmeaastane ürditaim. Eelistab pigem niiskemaid kasvukohti, aga kasvab väga hästi ka aias. Avamaal kasvatades pigem kasutada võimalikult suurt külvinormi. Nii on taimed lühemad ja ei vaja toestamist. Droogina kasutatakse lehti ja õisi, aga ka vart, mida korjatakse sügisel.

  Kogus: 5g

 • Harilik kikkaputk ÖKO

  1,90
  Lisa korvi

  Harilik kikkaputk ÖKO

  1,90

  Harilik kikkaputk on sarikaliste sugukonda kuuluv mitmeaastane rohttaim. Rahvapäraselt on teda kutsutud ka inglitaimeks ja suureks pütsikuks. Rahvameditsiinis kasutatakse peamiselt seedimise korrastajana. Hea meetaim.

  Kogus: 1g

  EE-ÖKO-03

 • Liht-naistepuna

  1,90
  Lisa korvi

  Liht-naistepuna

  1,90

  Liht-naistepuna on liik, mida kasab Eesti ka metsikult aasadel või põldudel. Seemned külvatakse kas sügisel või varakevadel 1-2 cm sügavusele. Naistepuna droogiks kogutakse õitsemise ajal korjatud ladvaosi. Omab rahustavat toimet.

  Pakis seemneid 0,1g

  Saadame välja alates 14.03.2022.

 • Hulgitellimus

  0,60800,00
  Vali

  Hulgitellimus

  0,60800,00

  Oled eeriksaare hulgitellimuse lehel. Meie käest saad suurima valiku looduslikke ürdiseemneid!

  Iga soov on erinev ja tihti ka erineva kaaluga. Siin saad tellida seemneid vastavalt enda soovidele ja vajadustele.

  Peame seemnekasvatust mõeldes igal sammul keskkonnalesäästlikusele ja kvaliteedile. Seetõttu tahame võimalikult palju taaskasutada pakendit. Seega kui saad tellimuse mõnes teepakis või korduvkasutatud kastis siis tea, et oled koos meiega hoidnud loodust

  „Puhas seeme, puhtas mullas- pollinaatoritel londid kullas“

  Eeriksaare Mahe sertifitseeritud valge ristik on 10kg kotis, keerispea 1 kg kotis.

  Kõiki seemneid saab tellida ka alla 1 kg. Kasuta punkti, mitte koma. Näiteks sisesta 0.05 kg või 0.5 kg. Minimaalne tellimus ühele artiklile on 0.01 kg.

  Kõik hinnad tabelis sisaldavad käibemaksu.

  Abi/info E-R 9:00-15:00  +372 533 40 820 

  Clear